Elementy budowlane z kamienia

Kamień naturalny od lat znajduje zastosowanie w budownictwie oraz aranżacji wnętrz. Nasza firma wykonuje rozmaite elementy z granitumarmuru czy piaskowca. Największym zainteresowaniem cieszą się obudowy kominków, a także schody i parapety z kamienia dekoracyjnego. Zapewniamy także dodatkową usługę konserwacji, nabłyszczania i szlifowania wyrobów kamiennych

Obudowy kominków z granitu

Oferujemy luksusowe obudowy kominków z granitu, który starannie selekcjonujemy. Obudowa kominka z kamienia dekoracyjnego prezentuje się świetnie w każdym salonie, niezależnie od stylu aranżacji wnętrza. Zapewniamy wzory klasyczne i nowoczesne – szeroki wybór, sprawi że każdy znajdzie coś dla siebie. Odpowiadamy zarówno za stworzenie i wykonanie projektu, jak również montaż obudowy kominkowej w umówionym terminie.

Schody i parapety z kamienia dekoracyjnego

Wykonujemy i montujemy schody z kamienia, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz domów, biur i innych lokali. Ofertę elementów kamiennych wzbogacają parapety oraz blaty, które tworzymy pod wymiar. Posiadamy maszyny do obróbki kamienia, dzięki czemu możemy wykonać dowolne elementy z granitu, marmuru i innych materiałów. Realizujemy najbardziej wyszukane projekty, na życzenie klienta sprowadzamy nietypowe surowce niezbędne do realizacji danego pomysłu.