Nagrobki granitowe

Specjalizujemy się w projektowaniu i realizacji nagrobków oraz pomników kamiennych.
Polecamy nagrobki granitowe pojedyncze lub podwójne w dowolnym stylu. Używamy wyłącznie wysokiej jakości surowców, które sprowadzamy od certyfikowanych producentów. Realizacje prac kamieniarskich wyróżniają się estetyką, a także solidnością – nagrobki wykonane z granitu są niezwykle odporne na warunki atmosferyczne i uszkodzenia.
Klient ma możliwość zamówienia nagrobku według własnego projektu lub wybrać jeden z gotowych wzorów naszego autorstwa. Zapewniamy szeroki wybór kolorów kamienia najczęściej są to odcienie szarości, czerni i brązu. Każdy nagrobek lub pomnik możemy wykończyć za pomocą oryginalnych ornamentów lub innych zdobień, dzięki czemu wyróżni się on na tle innych projektów. Ponadto oferujemy usługę graweru, mamy możliwość umieszczenia na płycie dowolnego napisu w czcionce oraz formie wybranej przez Państwa.


Dodatkowo oferujemy naprawy, renowacje, podnoszenie nagrobków, odświeżenie lub wymianę istniejących napisów.


Pozostajemy do Państwa dyspozycji na każdym etapie realizacji Państwa zamówienia.

Urny, grobowce i nagrobki z kamienia

W ofercie także urny z kamienia, które prezentują się niezwykle elegancko. Realizujemy także zlecenia dotyczące wykonania grobowców rodzinnych. Do danej realizacji można dodatkowo zamówić rzeźbę nagrobkową.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy otarci na sugestie klientów, ale też sami doradzamy ciekawe rozwiązania. Pomagamy w wyborze wzoru oraz koloru płyt nagrobnych czy urn. Dodatkowym atutem naszej oferty są konkurencyjne ceny.